rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Harcklub » Pride, K1 MMA, UFC, IFL...stb. Melyik a jobb, mi a különbség?

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Szerintem a szabályok között van különbség.

2009.12.19. 16:56
  • Azért megnézném Don Frye edzõ (Tucson Scorpionns) egyik meccsét is ott...

2009.07.26. 20:03
  • Ez kicsit arra hasonlít, amikor a roncsderbisek megrendezik a szerelõk és a feleségek futamát!
    Évente egyszer van lehetõségük megmutatni, hogy õk is nagyon tudnak, és ilyenkor mindent beleadnak, nem kímélnek senkit!

2009.07.25. 18:29
  • Az nagyon komoly szokott lenni, amikor az edzõk csapnak össze!

2009.07.25. 18:27
  • Az IFL egy ún. "csapatjáték", egy gálán 2 csapat, 5-5 harcosa boxringben csap össze különbözõ súlycsoportokban.
    Szabályrendszere hasonlít az UFC-jéhez.
    Ami nagy extra az az, hogy számos alkalmommal láthatunk edzõ-edzõ elleni meccset is, így pl. szemtanúi lehettünk már egy Renzo Gracie (New York Pitbulls) - Pat Miletich (Quad City Silverbacks) küzdelemnek is.

2008.12.16. 09:03
  • Köszi a választ, de ezt már tényleg olvastam. Én egy kicsit részletesebben szeretném ha ki lenne fejtve, hogy mi a különbség pl. a szabályrendszerben (Pride: földön fekvõt fejbe lehet rúgni az UFC-ben nem) Mi az a Bushido, mi az a Vale Tudo? stb...
    Az MMA egy gyûjtõfogalom, vagy az is egy ágazat (nem a K1 MMA-ra gondolok most)
    Én arra gondoltam, hogy ilyen fogalmakat kellene tisztázni, mert bizony a legtöbb ember számára ezek nem tiszták.
    Idõközben megtuttam, hogy a Bushido az a Pride "elõszobája". Ugyanaz a szervezet, csak "light"-osabb szabályrendszerrel...
    Szóval ha tudtok ilyeneket, akkor itt tisztázzuk!

2008.07.15. 07:24
  • A különbséget kérdezte, így beírtam / másoltam...

Lényegében a kérdésre a válasz benne van az olvasnivalóban vagy nem?

2008.07.04. 14:51
  • Most arra vagy kiváncsi hogy ki mit tud ezekrõl, és mennyire jártasak a témában az emberek, vagy a pontos definícióval járó megfogalmazásra?
    Mert ha az utóbbira, azt megtalálod ezek a honlapon, de gondolom azt már elolvastad.
    Viszont azt nem értem WEB, h te mért másoltad ki a definiciókat?

2008.06.26. 22:26
  • további hozzászólások