rss
adó 1 százalék, adóbevallás adószám, 1ado, alapítvány, egyesület, adó1százalék
  • Fórum » Hobbi sportok » Melyik sportot válasszam?

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• sziasztok!
    Esetleg valaki tudna segíteni debrecenben valami küzdõsport lehetõség van e?

2010.08.23. 14:30
  • A Ju Jitsu-ban minden technikát megtanítanak (állóharc, dobások, földrevitelek, földharc)
    Te a Brazil Jiu Jitsu-ra gondolsz, ami a Ju Jitsuból vált ki. Az teljes egészében a földharcra épül.
    Remélem segítettem

2009.11.16. 17:05
  • Nagyon köszi szépen a segítséget, abban esetleg tudnál segíteni, hogy a Ju jitsuban, csak földharcra megy ki a teljes játék, mert én például muay thai-oztam, és olyat keresek, ahol megy a rugás, box ütés és még kicsi vagy amennyi belefér földharcal , mert ahogy én látom, csak a földharcra megy rá,sajna. Pedig nem néz ki rosszul!

2009.11.16. 16:32
  • MMA711!
    Pesten a következõket tudom a figyelmedbe ajánlani:
    Gracie Barra Hungary (www.graciebarra.hu
    Thai Fight Vale Tudo (www.carlsongracie.hu)
    Pibull Team (www.pitbullteam.hu)
    Ju Jitsu Savoya Dojo (www.jujitsu-lagymanyos.hu)
    Hungarian Top Team (Káposztásmegyer, Lóverseny tér 4. Tel.: 06 30/447-9240)
    Én mindenképp a fönti 5-bõl válogatnék, õk nagyon ott vannak ;-)

2009.11.16. 08:16
  • Bakokalman Esetleg tudnál segíteni , mma edzések színterében, hogy mi-hol merre ?? Pesti helyszínek érdekelnének, én nem találok semmit. :S de ha tudsz olyat ahol k3-at vagy hozzá hasonlót oktatnak az is megteszi. Elõre is köszike a segítséget!

2009.11.15. 12:02
  • http://www.budopest.hu/lang_hu/edzesilhetoseg_details.php?lakohely_id=118

2009.09.22. 14:44
  • Nekem az a legnagyobb bajom, hogy a csípõizületem már egy éve be van gyulladva és nem akar meggyógyulni.
    Ez miatt semmi sport nem jöhet szóba, pedig nagyon rám férne már a mozgás!!!

Van olyan küzdõsport szerintetek, amit tudnék így is ûzni? Vagy felejtsem el?

2009.07.15. 22:13
  • szerintem mindenképpen valamilyen küzdõsportot nem pedig valami önvédelmit mert szerintem azok nem igazán válnak be az utcán!!!

2009.06.25. 12:03
  • további hozzászólások